امروز: دوشنبه 1397/08/28

تاریخچه شرکت اشتادمهر


شرکت توسعه اتحاد اشتادمهر


شرکت توسعه تجارت اتحاد اشتادمهر، معتبرترین شرکت وارد کننده و توزیع کننده عطر و اسانس با ماندگاری زیاد و کیفیت عالی، در سال 1389 کار خود را به عنوان نماینده شرکت پرفیوم پلاس فرانسه آغاز نمود و موفق شده است تا رضايت کامل مشتريان عزيز را جلب کند و سهم چشمگيري از ظرفيت بازار ايران را کسب نموده و همواره در مسير ارائه محصولات و توسعه بازار در ايران موقعيت قابل توجهي را احراز نمايد.

تاریحچه شرکت پرفیوم پلاس فرانسه

پرفیوم پلاس شرکتی فرانسوی متخصص در امر خلق و تولید ترکیبات عطری جهت استفاده در عطر و ادکلن، مواد آرایشی، خوشبو کننده ها و صنایع مواد شوینده  می باشد.متخصصین عطر شرکت پرفیوم پلاس، عطرها را دقیقا منطبق بر ذائقه مشتریان خود خلق میکنند. این افراد با داشتن حس بویایی عالی با ظرافت خاصی رایحه های گوناگون را به عطرهایی بینظیر تبدیل می نمایند و نام برندهای معروف را با وقار و لطافتی بی مانند رقم میزنند.

این شرکت فرانسوی، ، با ترکیب رایحه هایی با طیف های سرد و گرم، شیرین، ترش، تلخ، تند و ملایم برای استفاده در مصارف مختلف از جمله لوازم بهداشتی آرایشی، شوینده ها، ادکلن سازی، خوشبوکننده ها، انواع اسانس های صنعتی و میوه ای با طیف وسیع، یک تجربه خوشایند همراه با حس زیبایی و پاکیزگی را برای شما به همراه می آورد. هم اکنون این شرکت با ارائه بیش از 100 نوع محصول جهت عرضه در کارخانجات و شرکتها به عنوان یکی از بزرگترین توزیع کننده های داخلی اسانس در ایران می باشد.

این شرکت برای اول بار در سال 2002 سایت محصولات خود را در فرانسه راه اندازی نمود و از آن هنگام تا کنون رشد چشمگیری داشته است.

در سال 2004، کمپانی پرفیوم پلاس، سایت خود را گسترش داده و خط محصولات جدید خود را در فضایی با مساحت 1500 متر مربع راه اندازی نمود.

در سال 2011 در راستای حفظ کیفیت بالای محصولات در کنار افزایش حجم تولید، پرفیوم پلاس 80% خطوط تولید خود را اتوماتیزه نمود.

اکنون، کمپانی پرفیوم پلاس، میزان قابل توجهی از محصولات خود را به خارج از مرزهای فرانسه صادر می نماید و طی سال های متمادی قوانین بین المللی خود را در راستای تعامل با شرکت های بازرگانی سراسر جهان گسترش داده است.

تجربه ارزشمند پرفیوم پلاس، موجب شده تا محصولاتی با کیفیت بالا و خدماتی بر مبنای تقاضای مشتری به همراه خلاقیت، تخصص، نو آوری و تکنولوژی به مشریان ارائه شود.

تهیه:

تیم پرفیوم پلاس متشکل از عطرسازان مجرب، دانش عملی خود را با تکنولوژی روز تلفیق نموده است تا عطرهایی با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه دهند.

تحلیل دقیق و مداوم عطرهای پردرخواست در بازارهای مناطق مختلف، موجب شده تا این شرکت درک بیشتری از نیازهای فرهنگی و تکنیکی بازارهای مختلف بین المللی به دست آورد و مشتریان را در امر انتخاب و توسعه دامنه کالاهای درخواستی خود یاری رساند.

پرفیوم پلاس مفتخر است که پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد و در تعاملی نزدیک و مطمئن با هر یک از آن ها همکاری نماید.

آرزوی همیشگی این شرکت داشتن سهمی در موفقیت مشتریان در میان جهان تخصصی عطریات می باشد؛ لذا، اولیت نخست پرفیوم پلاس، موفقیت مشتریان است.

تولید:

تحویل سریع توام با حفظ نهایت مراقبت و توجه به کیفیت، اولویت اول کمپانی پرفیوم پلاس در امر تولید می باشد که این مهم، به موجب دستگاه های اتوماتیک تحقق یافته است و این دستگاه ها باعث شده اند تا تولید ترکیبات عطری به صورت 24 ساعت در شبانه روز با سرعت بالا و دقتی شگفت انگیز تداوم یابد. اکنون ظرفیت تولید سالانه این کمپانی از 1000 تن تجاوز نموده است.

کیفیت:

در کمپانی پرفیوم پلاس، در هر مرحله از فرایندهای توسعه، نمونه گیری و تولید، کنترل کیفی به نحو سیستماتیک اعمال می گردد:

-          - هنگام وصول مواد اولیه، این مواد توسط تحلیل های فیزیکی- شیمیایی، بویایی و رنگ نگاری کنترل می شود.

-          - در حین تولید، دوز هر کدام از مواد اولیه به صورت دیجیتالی ضبط می شود که بدین وسیله می توان هر دسته از محصولات را به طور کلی پیگیری نمود.

-          - پیش از بسته بندی و ارسال، هر کدام از دسته محصولات به وسیله آنالیزهای فیزیکی- شیمیایی، بویایی و رنگ نگاری کنترل می شود. 

 کنترل دیجیتالی محصولات موجب می شوند تا بتوان همه دوزهای بکار رفته در فرایندهای وزن سنجی خواه دستی و خواه اتوماتیک مورد پیگیری قرار گیرند.

موارد مصرف:

- عطر و ادکلن

- لوازم و مواد آرایشی؛ از جمله:

             کرم و لوسیون،

             شامپو بدن،

             صابون،

             انواع شامپو و محصولات مراقبت از موی سر،

             دئودورانت ها و....

- انواع شوینده ها نظیر:
             نرم کننده ها،
             پودرهای شوینده،
             سفید کننده ها،
             شوینده کف،
             شیشه پاک کن و ...
- مصارف خانگی نظیر

              خوشبو کننده های هوا،

              ژل های معطر و ....

 

جستجوی محصول

جستجوی محصول بر اساس

برنـــــد:
نام عطــر:
رایحه اصلی:
رایحه فرعی:
جنسیت: