امروز: پنجشنبه 1397/07/26

بهترین عطرهای زنانه در سال 2015

بهترین عطرهای زنانه در سال 2015 طبق سنت هر ساله، سایت فرگرنتیکا، مرجع معتبر انگلیسی زبان در زمینه عطر و ادکلن، با نگاه به آمار و داده های خود، به معرفی بهترین و محبوب ترین عطرهای سال می پردازد. این سیاهه از عطرهای محبوب، صرفا بر اساس آراء و علایق طیف گسترده ی مخاطبان فرگرنتیکا تنظیم شده است و نظر کارشناسان عطر بروی آن اعمال نشده است. 
در این قسمت به معرفی عطرهای منتخب زنانه در سال 2015 می پردازیم.

بهترین عطرهای زنانه تولید سال 2015

از ده عطر برتر زنانه تولید شده در سال 2015، تعداد زیادی از نسخه های جدید عطرهای شناخته شده ی قدیمی دیده می شود. گویا مردم عطرهای خوب قدیمی را بیشتر از عطرهای جدید با رایحه های متفاوت می پسندند و معتقدند گروه اول امتحان خود را در طول تاریخ پس داده اند!
ده عطر برگزیده این دسته از این قرارند:

1. La Nuit Tresor از برند Lancome
2.
Noir Pour Femme از برند Tom Ford4. Misia از برند شنل
5. L'Extase از برند Nina Ricci9. Bamboo از برند Gucciبهترین عطرهای زنانه از برندهای نیش تولید شده در سال 2015

در اینجا منظور از برند نیش(Niche)، برندی است که منحصرا به عنوان خانه ی عطر (و نه سایر پوشاک و لوازم مد) تاسیس شده باشد. البته این روزها تشخیص نیش بودن یه برند عطر کاری پیچیده و دشوار است و جا برای مناقشه بسیار دارد. برند گرلن خصوصیات رسمی یک برند نیش را داراست و می توان محصولات آن را با سایر عطرهای نیش موجود در بازار سنجید.در هر حال، اینکه یک برند نیش مانند گرلن در عرصه عطر و ادکلن به موفقیت و شهرتی چشمگیر دست پیدا کند دلیل نمی شود که آن را از رقابت با سایر نیش ها خارج کنیم!

پنج عطر برگزیده زنانه در بین عطرهای نیش بدین ترتیب هستند:
2. Shalimar Cologne از برند Guerlain3. Ostara از برند Penhaligon's
4. Mon Exclusif از برند Guerlain
5. Le Plus Beau Jour de Ma Vie از برند Guerlain

 

محبوب ترین عطر زنانه این روزها!

و همچنان از میان همه عرهای تولید شده از قدیم تا به امروز، عطر کوکو مادمازل از برند شنل رتبه ی اول را در محبوبیت و شهرت دارد. بوی کوکو مادمازل این روزها  همه جا به مشام می رسد و هنوز هیچ عطری نتوانسته به گرد رقابت با این عطر محبوب و دوست داشتنی برسد!
در نوشتار بعدی، آمار بهترین و محبوب ترین عطرهای مردانه را در سال 2015 به اطلاع شما عطر دوستان خواهیم رساند. 
تاریخ درج: 1394/09/28
جستجوی محصول

جستجوی محصول بر اساس

برنـــــد:
نام عطــر:
رایحه اصلی:
رایحه فرعی:
جنسیت: